Kulüplerimiz
Kulüp İsmi *
Bulunduğu İl Seçiniz
Branş Seçiniz
KULÜP ADI
KULÜP YETKİLİSİ
İL
ADANA HAVACILIK VE ADRENALİN SPORLARI KULÜBÜ
Güner Akkaya
ADANA
ADANA YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Ahmet Şimşek
ADANA
AKDENİZ HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI
Berk Dingil
HATAY
AKDENİZ YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE ADRENALİN SPORLARI KULÜBÜ
Hüseyin Atlı
MERSIN
AKHAS AKSARAY HAVA SPORLARI KULÜBÜ
Hülya Turgut Kılcı
AKSARAY
ALANYA HAVACILIK SPOR KULÜBÜ
Ali Nail Taşdemir
ANTALYA
ALANYA SPORTİF HAVACILIK EĞİTİM SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Abdulrahim Çakır
ANTALYA
ALAŞEHİR İLÇE GENÇLİK VE SPOR İLÇE MÜDÜRLÜĞÜ KULÜBU
Kadir Karaman
MANISA
ALBATROS SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Cansu Atabey
İSTANBUL
ANAMUR SPORTİF HAVACILIK VE BECERİ GELİŞTİRME SPOR KULÜBÜ
Muhammet Demir
MERSIN
ANKA HAVACILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Necdet Çelik
ANKARA
ANKARA GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Nurhan Akın
ANKARA
ANKARA YAMAÇ PARAŞÜTÇÜLERİ SPOR KULÜBÜ
Burcu Tur
ANKARA
ANTALYA YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE RADYO AMATÖRLERİ KULÜBÜ
Mehmet Aksoy
ANTALYA
ANTİSK ANAMUR TENİS DAĞCILIK VE SU SPORLARI KULÜBÜ
Ali Balcı
MERSIN
BAŞKENT SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Erdoğan Kandemir
ANKARA
BAŞKENT SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Yener Kardeş
ANKARA
BEYSUKENT KOLEJİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Özgür Can Şengül
ANKARA
BULUT SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Ahmet Şen
ANKARA
BÜYÜKÇEKMECE SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Ümit Keskin
İSTANBUL
CUDİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ DOĞA SPORLARI ETKİNLİK VE ORGANİZASYON DERNEĞİ VE KULÜBÜ
Metin Baykara
ŞIRNAK
DENİZLİ GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Mustafa Çırak
DENIZLI
DENİZLİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
Ali Güven
DENIZLI
DERİNYAMAÇ SPOR KULÜBÜ
Rıdvan Gündüz
AMASYA
DRONE YARIŞÇILARI SPOR KULÜBÜ
Cahit Öztürk
İSTANBUL
DİYARBAKIR ATLAS SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Ahmet Karadasli
DIYARBAKIR
DİYARBAKIR BİSİKLET VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Aram Çiçek
DIYARBAKIR
ELAZIĞ SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
Fatih Aydoğan
ELÂZIĞ
ELBİSTAN HAVACILIK KULÜBÜ
Turgut Akbaş
KAHRAMANMARAŞ
ERCİYES HAVACILIK VE DAĞCILIK SPOR KLÜBÜ
Okan Yıkılmaz
KAYSERI
ERZİNCAN BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Ahmet Saim Yılmaz
ERZINCAN
FENOMEN HAVA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
Abdullah Yıldız
SAKARYA
FERDİ TOY UÇUŞ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Harun Kenesarı
ANKARA
GAZİANTEP SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Mustafa Ömer Çankaya
GAZIANTEP
GAZİANTEP SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Ömer Turgut
GAZIANTEP
GAZİANTEP YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE DOĞA SPORLARI DERNEĞİ
Ali Kavillioğlu
GAZIANTEP
GENÇ UFUK SPOR DERNEĞİ
Ziya Bayezid Yıldırım
ESKIŞEHIR
GÖKTÜRK HAVACILIK VE SPOR KULÜBÜ
Mustafa Peçenek
KAYSERI
GÖKYÜZÜ HAVA SPORLARI KULÜBÜ
Serdar İlker
BURSA
HATAY YAMAÇ PARAŞÜTÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Fikret Aynacı
HATAY
HAVA SPORLARI VE GENÇLİK KULÜBÜ
Burhan Apaydın
SAMSUN
HAYTA GENÇLİK SPOR VE İZCİLİK KULÜBÜ
Hüseyin Yamaç
KARAMAN
HEZARFEN RADYO KONTROLLÜ MODELCİLİK SPOR KULÜBÜ
Hadi Dostgül
İSTANBUL
IKARUS HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
AHMET ALİM YILDIRIM
İSTANBUL
KAYAPINAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPORTİF FAALİYETLER KULÜBÜ DERNEĞİ
Feride Çetin
DIYARBAKIR
KUZEY KARTALLARI SPOR KULÜBÜ
Soner Karaman
ORDU
LIMITLESS GYM -11
TEST KULÜP ÜYESİ TEST KULÜP ÜYESİ
ADIYAMAN
MALATYA SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Faruk Aydoğan
MALATYA
MARDİN SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
Hüseyin Yıldız
MARDIN
MAVİ GÖKYÜZÜ HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Sinan Kaplan
ANKARA
MAVİ HALİÇ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Hanife Özkan
İSTANBUL
MERSİN DOĞA EXTREME SPORLARI YAMAÇ PARAŞÜTÜ KULÜBÜ DERNEĞİ
Yasin Keçef
MERSIN
MERSİN ÜNİVERSİTESİ HAVA SPORLARI TOPLULUĞU
Hüseyin Selvi
MERSIN
NİLÜFER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Erol Aslantaş
BURSA
OKSİJEN SPORTİF HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
Mansur Selman Pehlivan
DENIZLI
OLYMPOS DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Eren Kılıç
İZMIR
ORDU SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
Tarık Yıldırım
ORDU
ORDU SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ DERNEĞİ
Hüseyin Ergün
ORDU
SAHAK SAMANDAĞ HAVACILIK VE GENÇLİK SPOR DERNEĞİ KULÜBÜ
Sedat Kazan
HATAY
SAMSUN RADYO KONTROLLÜ ARAÇLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Cumhur Arslan
SAMSUN
SAMSUN UÇUŞ KULÜBÜ DERNEĞİ
Köksal Akman
SAMSUN
SAMSUN YAMAÇ PARAŞÜTÜ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Mustafa Yılmaz
SAMSUN
SANCAK HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Hamdi Şiray
KAYSERI
SİİRT BERON SPORTİF VE HAVACILIK KULÜBÜ
Soner Yılmaz
SIIRT
THK ANKARA SPORTİF RÜZGAR HAVACILIK KULÜBÜ
Mustafa Çelik
ANKARA
THK EDİRNE SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Arda İşlekeller
EDIRNE
THK KAHRAMANMARAŞ SPORTİF HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
Cemil Önder
KAHRAMANMARAŞ
THK KAYSERİ HAVACILIK KULÜBÜ
Mehmet İshak Budak
KAYSERI
THK ÇANKIRI SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Ali Demir
ÇANKIRI
TOKAT ZİLE SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Emirhan Vural
TOKAT
TOROS HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Halil Üstün
MERSIN
TRABZON AKYAZI HAVACILIK VE EKSTREM SPORLAR KULÜBÜ DERNEĞİ
Kutsal Özsoy
TRABZON
TRABZON HAVACILIK KULÜBÜ
Şener Bayraktar
TRABZON
TULPAR SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Bülent Yüksel
İSTANBUL
TURGUTLU SENEM AKA ANADOLU LİSESİ GENÇLİK VE OKUL SPOR KULÜBÜ
Mustafa Özkeçeci
MANISA
TURHAL HAVACILIK KULÜBÜ
Mustafa Başdemir
TOKAT
VAN SPORTİF HAVACILIK KULUBÜ
Furkan Barıç
VAN
VAN SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
İlhan Gezgen
VAN
XENDABA HAVA SPORLARI VE ADRENALİN KULÜBÜ
Özgür Aydin
ANKARA
XENDABA UÇUŞ KULUBÜ
DOĞAN ERKAN
ANKARA
YENER GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ
Yener Yılmaz
KAYSERI
YÖNETİM KURULU ÜYESİ
Hasan Osma
SAMSUN
ZONGULDAK SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Muzaffer Kılıç
ZONGULDAK
ÇAKIRMAN HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Abdulkadir Eren
ERZINCAN
ÖLÜDENİZ YAMAÇ PARASUTU KULÜBÜ DERNEĞİ
Tolga Özkaynak
MUĞLA
ÖRDOST DERNEĞİ YAMAÇ PARAŞÜTÜ KULÜBÜ
Ayhan Öztürk
MUĞLA
ÜZÜMLÜ SPOR KULÜBÜ
Hasan Keleş
ERZINCAN
İNEGÖL BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
İbrahim Dinçer
BURSA
İNÖNÜ SPORTİF HAVACILIK KULÜBÜ
Metin Sözsoy
ESKIŞEHIR
İSTANBUL MODEL UÇAK KULÜBÜ
Ahmet Kutsal Aksoy
İSTANBUL
İVRİZ HAVACILIK VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ DERNEĞİ
Furkan Şahin Tuncer
KONYA
İZMİR YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE HAVACILIK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ
Asım Ablak
İZMIR
ŞIRNAK YAMAÇ PARAŞÜTÜ VE DOĞA SPORLARI KULÜBÜ
Osman Oğrak
ŞIRNAK